Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

  Mesleki Açık Öğretim Lisesi Öğrenci Dersleri Bilgilendirme Programı

Bu program; müdür yardımcılarının öğrenci derslerini dağıtırken, sınıflarını belirlerken veya mezun işlemlerini yaparken saatlerce tek tek tüm öğrenci ve derslerini inceleme zahmetinden kurtarmak amacı ile yapılmıştır. İdarecilerimiz için öğrenci ve dersleri hakkında en kolay, faydalı ve geniş bilgi nasıl verilir üzerine düşünülmüş bunun sonucunda Mesleki Açık Öğretim Lisesi Öğrenci Dersleri Bilgilendirme Programı ortaya çıkmıştır. Aşağıda indirmeniz gereken döküman yazılımlar ile bilgilendirme ve kullanım videoları verilmiştir.

Mesleki Açık Öğretim Lisesi Öğrenci Dersleri Bilgilendirme Programı kılavuzu indir: 3 sayfalık bir pdf döküman ile programın kullanımı kolayca öğrenebilirsiniz.

Microsoft Access Database Engine Programı indir: Programın tüm Microsoft Office Excel sürümlerinde uyumlu çalışması için kurulmalıdır. Microsoft tarafından üretilmiştir. (Alternatif direkt indirme için tıklayın.)

Mesleki Açık Öğretim Lisesi Öğrenci Dersleri Bilgilendirme Programı indir: Program indirilince kurulum ve benzeri işlemler gerektirmez. Net Framework 4.5 ve üzerindeki Windows sürümlerinde direkt çalışır. Kullanım ve özellikleri için aşağıdaki kısa videoyu mutlaka izleyin.

Net Framework 4.5 indir: Programın çalışması için en az Net Framework 4.5 kurulu olması gerekir. Bu da Windows 7 üzeri Windows sürümlerinde kurulu gelir. Bunu sadece Windows 7 sistemlerde kurmanız gerekecektir.